Hledáte místo pro Vaši firemní akci nebo soukromou oslavu? Naše restaurace s kapacitou až 150 míst Vám je k dispozici :)

O Restauraci

Poznejte nás blíže

Potrefená husa

Jakub, Míla a Vláďa

MAJITELÉ

Od začátku se v naší nové Potrefené Huse snažíme vytvořit luxusní, ale zároveň rodinné prostředí a každého zákazníka provést jeho návštěvou k nejvyšší spokojenosti. Chceme, aby si tu host připadal výjimečně a dostal co jinde postrádá. Tedy především vynikající jídlo s kvalitním servisem, to vše podpořené nápaditými nápoji i skvěle ošetřeným pivem.

Nová Husa v Hradci

Triglaus Gastro Group s.r.o. ve spolupráci s majiteli objektu a poskytovateli značky Potrefená Husa vytvořili v Hradci Králové něco zcela výjimečného: restauraci, kde se potkává světový design s typicky českými prvky a která díky své unikátní kompozici nabízí jak živou barovou část, tak i intimnější klidové zóny a části pro větší, uzavřenou společnost.

Nová Husa dělá kvalitní věci bez kompromisů s cílem dlouhodobě zvyšovat úroveň hradecké gastronomie. Naleznete v ní 140 míst k sezení, rozložených do dvou pater a několika oddělených zón. Samozřejmostí je i výtah, který dělá celý prostor zcela bezbariérový.

Přijďte ochutnat špičková jídla vařená výhradně z čerstvých surovin, doplněné kvalitním servisem a množství míchaných nápojů i skvěle ošetřených typů piv. Přesvědčte se osobně, že tato restaurace konečně uspokojí i Vaše požadavky. Na denní bázi zde zároveň máte možnost potkat majitele i manažery, kteří si velmi rádi promluví o podmětech, které pomohou kvalitu restaurace neustále posouvat.

Potrefená Husa nabízí denně pestré obědové menu včetně bezlepkového jídla.

Aktuálně hledáme nové členy týmu

KUCHAŘ/KUCHAŘKA
ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

NOVÝ STANDARD HRADECKÉ GASTRONOMIE

Potrefená Husa představuje svoji nejmodernější vlajkovou loď v Hradci Králové. Jedinečná šance pro ty, kteří chtějí dlouhodobě určovat tvář místní gastronomie. Neváhej a přidej se do našeho týmu.

prace@husahradec.cz

Pohlídáme vám u nás stůl